Draudiminių įvykių administravimas


visapusiška priežiūra

Taip pat galime iš karto pasirūpinti gedimais, nesusijusiais su draudiminiu įvykiu, ir išvengti darbų dubliavimo atidedant remontą vėlesniam laikui.

automobilio saugumas po ivykio

po įvykio

Palikite rūpesčius mums

Patikėkite draudiminio įvykio administravimą „Adilis“ komandai ir pasirūpinsime ne tik žalos nustatymu ir Jūsų atstovavimu draudimo bendrovėje, bet ir visais remonto darbais, kurie leistų išsaugoti automobilio vertę ir užtikrinti saugumą būsimų kelionių metu. Kiekvieną atvejį vertiname individualiai – konsultuojame ir parenkame tinkamas procedūras, darbų terminus ir kainą.

Procesas

Atsitikus draudiminiam įvykiui teikiame šias paslaugas: - Pirminis automobilio pažeidimų įvertinimas mūsų servise arba įvykio vietoje. - Remonto sąmatos suderinimas su draudimo bendrove bei jūsų atstovavimas aptikus papildomų gedimų, kurie nebuvo pastebėti pirminės apžiūros metu. - Remontui reikiamų dalių ir medžiagų paieška. - Pilnas autoįvykio padarinių šalinimas (kėbulo darbai, geometrijos atstatymas, pilnas važiuoklės remontas, dalių keitimas, profesionalus dažymas ir kt.).